Pārdod dzīvokli Mežaparks, Rīga
  • Apkures veids: Autonomā

Mežaparka vēsturiskajā daļā A.Sakses ielā pārdošanā 4 jauni dzīvokļi kapitāli renovētā namā platībā no 100 m2 - 227 m2.
Dzīvojamā ēka ir valsts nozīmes jūgendstila arhitektūras piemineklis, celta 1909. gadā, arhitekts S.Nudelmanis, pasūtītājs – F. fon Zalcmanis. Tā kā ēkas fasādes arhitektoniskajā apdarē bagātīgi izmantoti ažūri koka rotājumi, tās arhitektūra raisa asociācijas ar Alpu reģionā izplatīto māju arhitektūru un šādu stilistiku dēvē arī par „Šveices vasarnīcu stilu”.

Ēkai ir veikta pilna rekonstrukcija, ir izbūvētas jaunas ārējās un iekšējās komunikācijas (elektroapgāde ar atsevišķu sadali un automātiku katram dzīvoklim, ūdens un kanalizācija, gāzesvads), labiekārtota teritorija - nomainīts žogs, ieklāts zāliens. Bruģēta teritorija 8-10 automašīnu vietām. Ēkai ir pagrabstāvs 37 m2 platībā ar tehniskām telpām (atrodas gāzes katls, ūdens boileris) un noliktavas telpas.

Abos stāvos griestu augstums ir 3 m, restaurētas vēsturiskās koka kāpnes, koka veranda, kamīni un citas vēsturiskās nama detaļas. Dzīvokļu interjera koncepciju izstrādājusi dizaina studija Krassky.
Grīdas segums – flīzes un 2 - slāņu ozolkoka parkets. Elektriski apsildāma grīda visās vannas istabās. Sanmezglos kvalitatīvas lielformāta flīzes (90x90cm) no itāļu ražotāja “Blustyle”. Atsevišķās telpās mozaīku flīzes "Encaustic Grafito” no spāņu ražotāja “Apavisa”.

Sanitārtehnika - uzstādīta "Villeroy & Boch , “Grohe", “PAA” un “Tece” ražotāju santehnika.
Durvis-individuāli projektētas, izgatavotas pēc vācu tehnoloģijas, izmantojot un kombinējot līmētu priedes materiālu, saplāksni un MDF. Uzstādīti vācu ražotāja “Jung” LS 990 kvalitatīvi slēdži un rozetes.

Ēka tiks nodota ekspluatācijā 2019. gada rudenī. Pirkuma darījumā pircējs īpašumā iegūst:

1) atsevišķu dzīvokli;
2) ēkas koplietošanas telpu (kāpņu telpas, pagrabs) domājamās daļas;
3) zemes domājamās daļas;
4) iespējamas divas autostāvvietas uz dzīvokli (EUR 10 000 stāvvietas cena).
Ar katru pircēju tiek noslēgts līgums par koplietošanas telpu, zemes un autostāvvietas lietošanas tiesībām.