Pārdod dzīvokli Centrs (tālais), Rīga

Apraksts

Pārdod dzīvokļus renovētā jūgendstila namā Rīgas centrā, Ernesta Birznieka Upīša ielā 10.
Nams ar iekšpagalmu, kas celts 1912. gadā pēc Mārtiņa Nukšas projekta, renovācijas darbu laikā atjaunots atbilstoši mūsdienu prasībām – atjaunota nama fasāde un nomainīts jumta segums, pilnībā nomainītas komunikācijas un inženiertehniskie tīkli, kā arī starpstāvu pārsegumi. Ēkā ir pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim, kāpņu telpās ierīkoti “Schindler” firmas lifti.

Pagalma namā pieejami 34 dzīvokļi: viens vienistabas dzīvoklis (31.9 m2), 11 divistabu dzīvokļi (no 43.6 līdz 63.1m2) un 16 trīsistabu dzīvokļi (no 60.2 līdz 84.3m2), un 6 divstāvu dzīvokļi (no 63.1 līdz 115.7m2) ar panorāmas skatu uz pilsētu ar 2, 3 vai 4 istabām.
Dzīvokļos veikta iekšējā siltināšana, nomainīti logi un uzstādīta ventilācijas sistēma. Mājokļi iegādei tiek piedāvāti ar augstvērtīgu iekšējo apdari un iebūvētu sadzīves tehniku (“Bosch” un “Electrolux”) – parketa grīdu no ozola vai oša, pilnībā aprīkotu virtuvi ar trauku mazgājamo mašīnu, indukcijas plīti un elektrisko cepeškrāsni, ledusskapi un saldēšanas kameru, firmas “IDEAL” (Vācija) santehniku un gaismas ķermeņiem no Vācijas vadošajām kompānijām. Tāpat mājokļos uzstādītas ugunsdrošas ieejas durvis, ātrgaitas optiskais internets un TV, namrunis.

Jauno īpašnieku ērtībām par papildus samaksu iespējams iegādāties slēgtu privātu autostāvvietu nama iekšpagalmā.

Nams ekspluatācijā tiks nodots 2019. gada martā/aprīlī.