Pārdod dzīvokli Dzintari, Jūrmala

Apraksts

Pārdošanā dzīvokļi Jūrmalā, Dzintaros, Rīgas ielā 51 – gleznainā, klusā vietā priežu un egļu ielokā. Četrstāvu dzīvojamā kompleksā pieejami 36 mājīgi divu līdz sešu istabu dzīvokļi un atsevišķa vienģimenes savrupmāja.
Dzīvokļi pieejami gan ar pilnu apdari – akmens un keramikas flīzes, ozolkoka grīdas un finierētas ozolkoka durvis, marmors un travertīna, kā arī Grohe santehnika. Katrā dzīvoklī lieli panorāmas logi ar dubultiem stikliem un saules aizsargiem, kas vērsti uz labiekārtotu dārzu un priežu mežu, kā arī balkons vai terase. Griestu augstums dzīvokļos no 2, 5 līdz 2,8m. Katrā dzīvoklī nodrošināta pieeja Lattelecom tālruņa līnijai un optiskajam internetam.
Nama koplietošanas telpas labiekārtotas atbilstoši mūsdienu prasībām – kāpņu telpām īpaša dizaina dekoratīvās flīzes, katrā sekcijā izbūvēts ērts KONE firmas beztrokšņu lifts, ierīkoti video namruņi pie ēkas ieejas durvīm. Pagalmā labiekārtots rotaļu laukums, bet pazemes stāvā pieejamas autostāvvietas un slēgtas mantu glabātuves.
Īpašums, kas novietots starp Baltijas jūras smilšainajām pludmalēm un Lielupes upi, apvieno visas ārpilsētas rezidences priekšrocības. Klusa un mierīga vieta, priežu mežs, svaigais jūras gaiss. Pāri ceļam – Bulduru dendroloģiskais parks. Līdz Jūrmalas pastaigu promenādei – Jomas ielai un Dzintaru koncertzālei piecu minūšu gājiens ar kājām. Mājoklis atrodas netālu no iemīļotām Jūrmalas kafejnīcām un restorāniem, sportiski-atveseļojošie SPA kompleksiem, lielākajam slēgtā tipa akvaparkam Ziemeļeiropā, tenisa kortiem un jahtu klubam.
Atrašanās tuvu Latvijas galvaspilsētai padara ērtu dzīvošanu Rīgas 51 kompleksā tiem, kuru dzīve ir cieši saistīta ar uzņēmējdarbību. Ar auto ir iespējams nokļūt līdz Rīgas starptautiskās lidostas 12 minūšu laikā, līdz Rīgas centram – 25 minūšu laikā.