Pārdod dzīvokli Centrs (tuvais), Rīga
  • Apkures veids: Autonomā
  • Gāze

DZĪVOKĻA CENA NO 1 450 000 EUR ŠOBRĪD IR SAMAZINĀTA UZ 800 000 EUR!
Pārdod ekskluzīvu dzīvokli Rīgas klusajā centrā, vēstniecības rajonā, ar skatu uz vienu no skaistākajiem un zaļākajiem Rīgas parkiem - Kronvalda parku.
Neogotiskā stila nams celts 1878.gadā pēc latviešu arhitekta J. F.Baumaņa projekta. Ēka ir pilnībā rekonstruēta un to apdzīvo neliels iedzīvotāju skaits. Pie ēkas ieejas izveidots dekoratīvs piemājas dārzs.
Dzīvokļa centrā atrodas plaša viesistaba ar kamīnu, kas kalpo gan kā privāta, gan viesu uzņemšanas zona. Savukārt virtuve un ēdamistaba labiekārtota kā īpašnieku privātā zona, īpašu uzmanību pievēršot telpas funkcionalitātei un īpašnieku ērtībām. Divas no telpām aprīkotas ar balkoniem. No viena balkona paveras skats uz dārzu pie mājas ieejas un Kronvalda parku, no otra – uz iekšpagalmu un tuvējo namu jumtiem. Dzīvoklī izbūvēta plaša ieejas halle, 5 sanitārie mezgli, vairākas saimniecības un tehniskās telpas, t.sk., 2 ģērbtuves, kas aprīkotas ar modulāriem garderobes skapjiem.
Īpašnieku ērtībām dzīvoklī uzstādīta gaisa kondicionēšanas iekārta, kā arī autonoms gāzes apkures katls. Dzīvoklis tiek pārdots ar mēbelēm un augstvērtīgu sadzīves tehniku. Slēgtā nama iekšpagalmā pieejama autostāvvieta.
Dzīvoklis atrodas klusā un drošā rajonā, ar ērtu piekļuvi Rīgas sabiedriskajai un kultūras dzīvei. Tuvumā iecienīti Rīgas restorāni un kafejnīcas, kā arī prestiži biroja un biznesa centri. Rīgas centrs 5 min. attālumā, lidosta “Rīga” 10 min attālumā.