• Apkures veids: Centrālā

Pārdod premium klases dzīvokli jaunajā projektā “Petit Paris” Rīgā, E.Melngaiļa ielā. Pārdomāto četristabu dzīvokļa plānojumu, kurā plūstoši atdalītas funkcionālās zonas – virtuve un ēdamistaba, viesistaba, darba kabinets, 2 guļamistabas ar vannasistabām, viesu sanmezgls un tehniskās telpas, papildina plašie panorāmas logi ar franču balkoniem un kamīns viesistabā. Dzīvoklis radīts kā privāta miera, harmonijas un relaksācijas oāze Rīgas sirdī, ļaujot tā iemītniekiem komfortabli baudīt kopābūšanu. Dzīvokļa apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli, tā interjers, kas papildināts ar grezniem dekoratīviem elementiem un dizaina mēbelēm, veidots gaišos pasteļtoņos.
Dzīvokļa griestu augstums ir 3 m, tas aprīkots ar jaunākajām inženiertehniskajām sistēmām – individuālu pieplūdes izplūdes ventilācijas sistēmu, ugunsdzēsības un apsardzes signalizāciju, optisko Interneta pieslēgumu, mūsdienīgu un integrētu virtuves aprīkojumu, garderobes skapjiem utt.
Ēkā darbojas diennakts apsardze, izbūvēts beztrokšņa lifts. Ēkas dienvidu pusē ērts, apzaļumots pagalms.
„Petit Paris” jeb “Mazā Parīze” ir elegants 7-stāvu nams Klusajā centrā E.Melngaiļa un Zaļās ielas stūrī. Ēkas arhitekts Gatis Didrihsons iedvesmu smēlies Parīzē, tāpēc ēkā jūtama Francijas arhitektūras iezīmes – tā ir moderna, funkcionāla, bet ar ierasto franču šarmu – mazajiem balkoniem un kamīnu.