Pārdod privātmāju Mežaparks, Rīga
 • Potenciālā īres cena: 3 000 EUR
 • Apkures veids: Autonomā
 • Gāze
 • Būves materiāls: Fibo bloki
 • Kanalizācija: Pilsētas
 • Nodots ekspluatācijā: Jā
 • Ūdensapgāde: Pilsētas
 • Garāža
 • Ārējā apdare: Siltināta un apmesta
 • Pagrabs
 • Vannasistabu skaits: 4
 • Kamīns
 • Pirts
 • Ziemas māja

Eleganta savrupmāja vienā no Rīgas prestižākajiem ciematiem netālu no ezera krasta Aplokciemā pie Mežaparka.

Māja projektēta un būvēta, apvienojot mūsdienīgu dizainu un tehnoloģijas ar funkcionalitāti. Arhitektūrā daudz izmantots stiklojums, kas kopā ar iekštelpu atvērto plānojumu rada dzīves telpas plašuma un brīvības sajūtu. Ēkas būvniecībā un tās apdarē izmantoti augstas kvalitātes dabīgie materiāli – akmens, koks, stikls.

Ierīkotās “gudrās mājas” tehnoloģiskie risinājumi ļauj īpaši modernās dzīves ērtības. Ar vienotu vadības sistēmu ir iespējams kontrolēt apkures un kondicionēšanas sistēmas, apgaismojumu un citas elektroietaišu sistēmas, kā arī telpās iebūvēto centralizētās apskaņošanas sistēmu.

Zemesgabals, uz kura izvietots īpašums, ir paugurains un neregulāras formas. Tas robežojas ar Mežaparka atpūtas parka teritoriju un Ozo golfa laukumu. Nožogotajā pagalmā teritorijā ir iekopts zālājs un dekoratīvie stādījumi, kuru kopšanu atvieglo automātiskā dārza laistīšanas sistēma un zāles pļaušanas robots.

Ēka ir izvietota 4 līmeņos. Māja izceļas ar racionālu plānojumu, tai ir vairākas saimniecības telpas un noliktavas, ieskaitot žāvētavas telpu apģērbam un telpu sporta inventāram, kā arī parocīgas iebūvēto skapju sistēmas garderobē un pie visām guļamistabām.

Pagrabstāvā atrodas atpūtas telpas, tostarp kinozāle ar 3D kino projektoru, un saimniecības telpas- katlu telpa, noliktavas telpas, kā arī iebūvēts ugunsdrošs seifs.

1. stāvā ir plaša terase, kur nesteidzīgos vasaras rītos baudīt kafiju, bet vakaros -lieliska vieta viesībām; iekštelpās atrodas plaša dzīvojamā istaba ar izbūvētu dizaina kamīnu un jūras akvāriju, viesistabā ierīkota arī bāra lete; pārdomāti veidotajā virtuvē ir izmantota Miele virtuves tehnika (tajā skaitā arī tvaika krāsns un indukcijas plīts virsma); no ēdamistabas paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz tuvumā esošo mežu un ezeru (vajadzības gadījumā var pārveidot par guļamistabu); arī no kabineta paveras lielisks panorāmas skats, bet darba cēlienu ērtu padara pusapaļš rakstāmgalds; pirmajā stāvā izvietota arī sauna (parastā krāsniņa un tvaika ģenerators) ar izeju uz iekšpagalma terasi..

2. stāvā atrodas 3 bērnu guļamistabas ar iebūvētu garderobes skapi un vannasistaba katrai no tām; atsevišķā ēkas spārnā ir galvenā guļamistaba ar panorāmas skatu uz mežu un ezeru, garderobes telpa un spa tipa vannasistaba.

3.stāvā ir izveidota atvērta tipa bibliotēkas telpa.

Māja atrodas apsargātā ciemata teritorijā. Apkārtējo apbūvi pārsvarā veido pēdējo gadu laikā celtās individuālās dzīvojamās mājas. Ciematam ir plaša zaļā teritorija ar tiešu izeja uz Mežaparku tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Lielās estrādes.

Dzīve ciematā ir ērta ģimenēm ar bērniem, laika pavadīšana pagalmā vai ciemata teritorijā ir droša, bet apkārt esošā zaļā vide un Mežaparka atpūtas parks sniedz iespēju nodarboties ar aktīvo sportu – velobraukšanu, skrituļošanu, skriešanu vai slēpošanu. Tuvumā ir iespējas nodarboties ar golfu vai tenisu, netālu atrodas arī BMX trase.

Attālums līdz Vecāķu jūrmalas pludmalei ir 7 km, bet Rīgas centram 10 minūšu brauciens ar automašīnu.

Mājas kopējā platība ir 565,3 m2 , t.sk. terase 76,3 m2 un pagraba telpas 176,3 m2
Pamati – monolīts dzelzsbetons.
Sienas un starpsienas – monolīts dzelzsbetons vai fibo bloki.
Pārsegumi – monolīts dzelzsbetons.
Jumts – skārds.
Sienas – krāsots ģipša vai dekoratīvais apmetums, dažās telpās tapetes.
Ārsienu apdare – akmens vate, dekoratīvais apmetums.
Durvis – masīvkoka ar dekoratīvo finierējumu.
Grīdas – trīsslāņu koka parkets, flīzes, akmens masas flīzes.
Kāpnes – liektās lāzergrieztās metāla konstrukcijas ar masīva ozolkoka pakāpieniem.
Āra kāpnes – akmens pakāpieni.
Logi un fasāžu sistēmas – Schucco alumīnija sistēmas.

Tehnoloģijas
Gāzes apkure, visās telpās siltās grīdas (siltumnesējs ūdens), bet bērnu guļamistabās, garāžā un vēsajā saimniecības telpā – radiatori,
Dzesēšana ar Carrier centrālo iekārtu un čilleriem visās nepieciešamajās telpās,
Kanalizācija – pilsētas, ūdensapgāde – pilsētas un spice dārza laistīšanai. Pastāvīgā siltā ūdens cirkulācija nodrošina tūlītēju karstā ūdens padevi.
Zāles pļaušanas robots, dārza laistīšanas sistēma ar sprauslām un kapilāriem vadiem.
Ventilācija – sanmezglos un virtuvē piespiedu, citās telpās - izmantojot logu divpakāpju vēdināšanas režīmus.

Mājā ir 5 dažādi neatkarīgi vājstrāvas tīkli
1. Gudrās mājas tīkls, ieskaitot atsevišķu 5. kategorijas vadu uz katru slēdzi vai sensoru, ar iespēju vadīt visus apgaismes ķermeņus, radiatorus, siltās grīdas, aizkaru aizvēršanas un atvēršanas mehānismus pusapaļajām fasādēm, kā arī dārza laistīšanas sistēmu. Lielākajās telpās gaismas ķermeņi ir vienkārši dimmējami ar parastajiem elektrības slēdžiem.
2. Televīzijas datortīkls.
3. Interneta tīkls ar bezvadu interneta (wifi) pieejas punktiem katrā stāvā, Lattelecom optiskā interneta pieslēgums,
4. Perimetra signalizācijas tīkls, ko iespējams izmantot arī videonovērošanai,
5. Mājas apskaņošanas sistēma ar Bose vadības sistēmu un pastiprinātājiem.