Pārdod privātmāju Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
  • Apkures veids: Autonomā
  • Būves materiāls: Koka
  • Kanalizācija: Vietējā
  • Nodots ekspluatācijā: Jā
  • Ūdensapgāde: Vietējā
  • Garāža
  • Saimniecības ēka
  • Vannasistabu skaits: 2
  • Pirts

Pārdod ekskluzīvu, labiekārtotu nekustamo īpašumu Lapmežciemā pie jūras (1. līnija), Starpiņupītes krastā. Zemes platība 950 m2. Īpašums labiekārtots. Iekopts dārzs ar dažādiem dekoratīvajiem augiem, kuri pilnveido un papildina kopējo noskaņu īpašumā Nobruģēta un iežogota teritorija, dārza apgaismojums, āra mēbeles, video novērošanas kameras, signalizācija. Perimetrs ap nekustamo īpašumu un upes krastu nostiprināts ar dabīgiem plienakmeņiem un izveidots akmens dārzs.
Ēkas nodotas ekspluatācijā 2006. gadā. Ēku sastāvā guļbaļķu dzīvojamā ēka ar garāžu un saimniecības ēka ar plašu nojumi. Būves faktiski jaunas, ekspluatētas minimāli un izmantotas kā vienas ģimenes vasaras īpašums ar retām uzturēšanās reizēm vasarās. Dzīvojamās mājas kopējā platība 226, 90 m2. Māja pilnībā mēbelēta un aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Celta no augstvērtīgiem materiāliem, modernā stilā, saglabājot autentiski latvisko mājīgumu un senatnīgo garu, savienojumā ar mūsdienīgo un praktisko.
Pirmais stāvs: plaša halle, virtuve, viesu istaba, ēdamistaba, guļamistaba, sanitārais mezgls, bidē, dušas kabīne, pirts/sauna (nelietota), oriģināla vanna. Plaša terase.
Otrais stāvs: plaša studio tipa istaba, divas guļamistabas, atpūtas zāle, plašs sanitārais mezgls, bidē, dušas kabīne.
Mājā garāža divām automašīnām un motorlaivai.
Mājai izmantoti augstas klases apdares materiāli, sienu gleznojumi, oriģināli mākslas darbi. Māja būvēta no augstākās kvalitates guļbaļķiem, koka pārsegumiem, siltināta. Kvalitatīvs niedru jumts. Mājas pamati apstrādāti ar ūdens izolāciju. Koka pakešu logi. Siltās grīdas. Bio kanalizācija, ūdens spice, Īru centrālā apkures sistēma ar daudzfunkcionālu plīti, kas ievērojami samazina komunālo maksājumu izdevumus.
Laba infrastruktūtra - veikali, bērnu dārzs, skola, veselības iestādes, laba sabiedriskā transporta satiksme, pasts, u. c. Līdz Rīgai 35 minūšu brauciens ar auto.
Šis ir piedāvajums tiem, kuriem dzīvošanai pie jūras kā priekšrocību uzskata sakoptu vidi, sakārtotu infrastruktūru, klusumu, aktīvu atpūtu un jūras tuvumu.
Nekustamais īpašums tiek pārdots ar mēbelēm, interjera un sadzīves iekārtām, oriģināliem kokgriezumiem, klavierēm, mākslas darbiem, kā arī ar jaunu motorlaivu, kas paredzēta ūdens slēpju vilkšanai un laivu ar elektromotoru.