Apartment for sale Ziepniekkalns, Rīga

Description

Pārdodam dzīvokli unikālā daudzdzīvokļu namā “Saules lāse”, kas būvēta no ekoloģiskiem materiāliem – “Keraterm” blokiem. Tie ziemā iekštelpās labi uztur siltumu un vasarā nepārkarst. Fasāde siltināta ar 150mm akmens vati. Fasādes apdarē izmantota moderna tehnoloģija – tā ir ventilējama, lai pasargātu māju no mitruma un pelējuma veidošanās iespējas, turklāt fasādes apdares materiālu ražotājs dod 30 gadu garantiju, kuru laikā nav nepieciešama tās krāsošana un atjaunināšana.

Dzīvoklī siltās grīdas, pilsētas apkure un autonoma siltuma uzskaite. Temperatūru dzīvoklī iespējams regulēt attālināti, izmantojot “gudrās mājas” telefona aplikāciju. Dzīvokļa plašie logi izgatavoti no dubultās stikla paketes, nodrošinot labu siltumizolāciju. Terase 15,7 kvm. Pilnajā apdarē ietverts trīsslāņu parkets, flīzēta vannas istaba, iebūvēti apgaismes ķermeņi un rozetes, “Grohe” santehnika. Iespējams iegādāties dzīvokli ar balto apdari.

Mājā ir lifts, pazemes autostāvvieta 17 automašīnām (iebraukšana caur vārtiem, kas atverami ar pults palīdzību), viena autostāvvieta iekļauta cenā. Bērnu rotaļlaukums, labiekārtota un iežogota piemājas teritorija.

Tuvumā 10.tramvaja, 10.autobusa, 19. un 24.trolejbusa pietura, bērnudārzs, skola, tirdzniecības centri “Rīga Plaza”, “Maxima”. Līdz centram 10min brauciens.