Apartment for sale Ķengarags, Rīga

Description

Pārdod ekonomiskus dzīvokļus jaunajā projektā Ķengaragā, Prūšu ielā 4. Ēkai ir pieci stāvi, pārdošanā 297 dzīvokļi, 261 pazemes autostāvvieta un 31 virszemes autostāvvieta. Pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 29 līdz 101 kvadrātmetram. Lielākā daļa dzīvokļu ir ar balkoniem.
Dzīvokļi ir ar pilnu apdari, iebūvētu virtuvi, santehniku un mēbelēm. Zemes domājamās daļas ir īpašumā. Papildus ir iespējams iegādāties pazemes autostāvvietu ēkas pagrabstāvā vai virszemes stāvvietu iekšpagalmā, kā arī mantu glabātuves telpu pagrabstāvā.
Apkaimē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra. Tuvumā atrodas veikali, iepirkšanās centri, skolas, bērnudārzi, ārstniecības un citas iestādes. Viegli pieejams visu veidu sabiedriskais transports, kas nodrošina ērtu nokļūšana Rīgas centrā, citās pilsētas daļās un Pierīgā – vairāki trolejbusa, tramvaja un autobusa maršruti, 5 minūšu gājiena attālumā arī dzelzceļa stacija “Jāņavārti”.
Dzīvokļa iegādei iespējams saņemt banku finansējumu ar labiem nosacījumiem, bet, izmantojot valsts atbalsta programmu jaunajām ģimenēm “Altum”, bankas finansējums līdz pat 95%.
Aicinām darbdienās no pulksten 9.30 līdz 20.00 apmeklēt Latio dzīvokļu pārdošanas biroju Prūšu ielā 4, nama pirmajā stāvā. Birojā Jūs uzzināsiet papildu informāciju par jebkuru dzīvokli vai līdzīgiem piedāvājumiem šajā projektā, kā arī saņemsiet bezmaksas konsultācijas par citiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem!